SOCIAL MEDIA

Apie

Galbūt atsimeni mane iš tinklaraščio 'Ir princesės būna protingos', labai malonu, jog užsukai pašniukštinėti ir pažiūrėti kaip keičiasi mano gyvenimas ir aš kartu su juo... Na, o visiems naujokams - SVEIKI ATVYKĘ!

Mano vardas Vytautė ir esu šios vietos smegenys... Story taimas yra gyvenimo būdo tinklaraštis apie kasdienius dalykus, santykius, iššūkius ir viską kas aktualu kiekvienam žmogui, kuris nori skaldyt ir valdyt! Neneigsiu, jog tinklaraštis daugiau orientuotas į moterišką auditoriją, tačiau seksizmais neužsiimu, todėl vyrai yra taip pat labai laukiami!

Kadangi kiekviena(s) skaitytoja(s) yra be galo brangi(-us), noriu pasidalinti su jumis šiek tiek trumpa priešistore, kaip atsirado šio tinklaraščio pavadinimas ir patapti draugais, nes dabartiniai jau ir taip žino ką reiškia 'Story time' su Vytaute...

Kai buvom jaunos ir paikos (dabar tik tais jaunos), neskaičiuodamos laiko sėdėdavom iki išnaktų ir pliurpdavom apie viską, bet tuo pačiu ir apie nieką... Kalbėdavome iki tol, kol pasiekdavome tokį bendravimo lygį, jog noras papasakoti kokią nors istoriją buvo didesnis, nei nubėgti į tualetą. Tad taip ir gimė Story Taimas, tačiau tik draugių būryje, niekur neužrašytas ir neužfiksuotas... 

Tad štai! Mano, mielieji draugai, virtualus Story Taimas su Vytaute... Kaip senais gerais laikais, apie viską, tačiau ir apie nieką!

P.S. galbūt visas tinklaraštis ir gali atrodyti viena didelė netvarka, žodžių kratinys ir t.t... Tačiau turiu tokią problemą, kaip verbalinis viduriavimas ir aš tą pripažįstu... Kad ir kaip bebūtų - noras rašyti ir kurti ima viršų. Tad pažiūrėkim kas iš to gausis!


Instagram