SOCIAL MEDIA

Kūdikio kraitelis Škotijoje

2021/01/15

 

Dalindamasi šia informacija nesu įsitikinusi ar ji bus aktuali būsimiems ar esamiems tėveliams, tačiau galbūt kažkam tai iš ties pravers, o galbūt kažkam patenkins smalsumą. Šiame įraše noriu pasidalinti gausiomis dovanomis iš Škotiškos valdžios, kurias gauna kiekviena šeima besilaukianti kūdikio. 

Visiems tingintiems skaityti, tačiau smalsaujantiems pasakysiu iš kart - įrašo pabaigoje rasite video kaip atidarinėju dėžutę ir dalinuosi savo emocijomis. Kalbant apie tai, galiu pasakyti jog tokia patirtis buvo pirma mano gyvenime... Ne kiekvieną dieną tenka save filmuoti ir kalbėti prieš kamerą... Tad buvo labai daug juoko ir gėdos... Tačiau vis dėl to, teko nuryti tą gėdos ir jaudulio kartėlį, nes norėjau būtent video formatu pristatyti dėžutę. Žinoma, jokio plano ar scenarijaus pasirašiusi nebuvau, tai viskas taip ir gavosi natūraliai - su visais akių vartymais (ačiū Dievui, kad neiškrito)... O ir pati video kokybė ne aukso gabalėlis... Tačiau yra kaip yra! Pirmas blynas visuomet prisvilęs! Pačiame video, tiesiog rodau daiktus, kuriuos gavau ir apie pačia dėžutę labai daug nepasakojau ir nesiplėčiau, tačiau šiame įraše noriu suteikti daugiau informacijos kas, kur ir kaip.


KAIP GAUTI?

Jūsų nėštumą prižiūrinti daktarė, kažkur ties 30 - ta nėštumo savaite duos jums tokį lankstinuką, kurį reikės užpildyti ir išsiųsti. Va ir viskas! Vienoje lankstinuko pusėje yra surašyti daiktai, kurie įeina į dėžutę - iš esmės jie išlieka tie patys, tačiau gali ir šiek tiek pasikeisti... Na, o kitoje pusėje yra anketėlė, kurioje reikia surašyti savo kontaktinius duomenis, termino dieną, kiek vaikučių laukiatės ir kitą aktualią informaciją.


KIEK KAINUOJA?

Ji yra visiškai nemokama! Absoliuti dovanėlė nuo Škotijos valdžios! Tačiau kuomet siųsite užpildytą lankstinuko pusę, reikės padengti pašto išlaidas jums patiems (aš sumokėjau keliasdešimt pencų).


KADA ATEINA?

Nežinau kaip kitiems, tačiau man šis kraitelis atėjo kažkur per dvi savaites nuo lankstinuko išsiuntimo datos... Ir tuo metu ėjo 34 - oji nėštumo savaitė... Tad aš nelabai žinau kaip jie skaičiuoja kada tą kraitelį išsiųsti... Ar pagal nėštumo savaites, ar pagal tai kada jie gavo lankstinuką - sunku pasakyti... Tačiau vienas dalykas yra garantuotas, jog gausite jį iki vaikelio gimimo, nes jame esantys daiktai iš esmės yra skirti padėti tėveliams pasitikti naują šeimos narį. 


Rašyti komentarą

Instagram