SOCIAL MEDIA

Darbas iš namų.
KAIP? KUR? KADA?

2020/11/10

 

Atėjo išmanūs laikai ir nieko nepakeisi... Šiomis dienomis yra visiškai normalu dirbti iš mobilių kavinių ar namų naudojantis išmaniais prietaisais, o kartais užtenka tik telefono! Galbūt ne visiems, tačiau daugeliui aktuali tema kaip užsidirbti papildomų pajamų, galbūt kažkas domisi kaip tas papildomas pajamas paversti stabiliomis pajamomis? O galbūt kažkas tik smalsauja iš kur žmonės gauna pinigų, nors į valdiškus ir visiems gerai suprantamus darbus nevaikšto... Tad šiandien papasakosiu daugiau apie galimybes dirbant iš namų!


Dirbant iš namų atsiveria įvairios galimybės... Tik reikia jas pastebėti!

💎 Daugiau laiko su šeima, namiškiais, kambariokais, butiokais, draugais ir katinu Amigo!

💎Grafiką reguliuoji pagal savo poreikius... O atėjęs suvokimas užveda slaptą vidinį motoriuką užsidirbti, jog laikas skrenda lyg ant sparnų! 

💎 Keičiasi pasaulis, nes pradedi keistis tu! Šiame gyvenimo etame kažkur pameti irzlumą, nuovargį, o pavydas tampa tokiu svetimu, jog pamiršti, kad jis išvis šitam pasauly egzistuoja...

💎Naminės šlepetės, gaivus medžio pavėsis ar jauki kavinukė su skaniausia Latte - tai atneša džiaugsmą į kiekvieno širdį... LAISVĖ! Štai ko mums taip trūksta... Tokiomis salygomis gali ir daugiau nei 8 valandas išdirbti... Tokiomis sąlygomis gali dirbti ir be pertraukų... Tokiomis sąlygomis esi laisvas žmogus, kuris pasiekia kur kas geresnius rezultatus.

💎Veikla, kurią pradėjai papildomoms pajamoms gauti gali pavirsti ir į stabilų atlygį... Tereikia  daugiau kantrybės ir tikėjimo savimi!

💎 O kiek dar nepaminėjau... O kiek galimybių mato mano kolegos... Tereikia atmerkti akis ir patikėti...


Kaip pradėti dirbti iš namų?

❗Gerai pagalvok ką mėgsti daryti laisvu laiku... Juk nuo tokių smulkmenų prasideda didelių idėjų realizacijos! Galbūt mėgsti puoštis ir puošti kitus (aksesuarų gamyba ir pardavimas), galbūt patinka domėtis asmeniniu tobulėjimu (asmeninio trenerio paslaugos), galbūt mėgsti rašyti (įvairūs rašomieji darbai pagal užsakymus), galbūt turi ilgą liežuvį ir gali save realizuoti kurdamas YouTube kanalą (nuomonės formuotojas) ir dar daugybę kitų veiklų, kuriose gali augti... Jei nerandi patinkančios darbo vietos ar sąlygų - nustok aimanuoti ir susikurk svajonių darbo vietą pats!!!

❗ Pradėk DABAR, o ne rytoj! Nusiteik, kad lengva nebus, bet bus verta! Suprask, kad kantrybė taps tavo maistu, kurį valgysi daugiau nei 3 kartus per dieną. Susitaikyk, kad išgirsi daug kartu 'ne', pamatysi daug uždarytų durų, pasikeitusių draugų ir susikausi su didžiausiais tinginystės baubais... Tačiau tau nėra nieko neįmanomo!!!

❗ Suprask, kad stačia galva nerti į naujoves nereikia ir iš pačių pradžių mesti valdiško darbo irgi nerekomenduoju... Geriausias variantas būtų, jog valdišką darbą pavyktų derinti su idėjos įgyvendinimu ir stebėti kaip sekasi... Ar daugiau pinigėlių uždirbama, ar išleidžiama ir t.t. Mažais žingsniukais, tačiau vis į priekį!


Ar aš dirbu iš namų?

Tikrai taip! Kaip pastebėjote, beprotiškai mėgstu rašyti, ypač kai mintis galiu išlieti laisvai ir nesilaikyti formalumų, mėgstu bendrauti, mėgstu tobulėti, mėgstu laisvu metu užsiimti nuotraukų redagavimais, dizainų kūrimais ir mokytis vis kažko naujo! Aš tiesiog mėgstu tobulėti ir nesėdėti rankų sudėjus laukiant geresnio rytojaus! Tik dėl šių dalykų esu Story Taimo įkūrėja, laisvai samdoma rašytoja / vertėja, o prie viso šito ir tinklinio marketingo dalis... Lengva  nebuvo, bet įrodžiau sau, kad tai yra įmanoma... O smagiausia tai, jog atlygis tik auga atitinkamai nuo įdėto darbo laiko. 


Tinklinis marketingas - apgavystė ar ateities darbo vieta?

'Čia piramidė, nešvaistyk laiko ir palik mane ramybėj!' - pagalvos daugelis ir dabar nustos skaityti šitą straipsnį, o kita dalis galvos, kad mano smegenys išplautos... Nu jei ir išplautos tai tik su ekologiškais kompanijos produktais ! 🤣 Patikėkit, savo kelią nuėjau iki tol kol atradau kompaniją su kuria patinka dirbti, kurioje gera dirbti, kuri nevaržo ir mato daugiau nei skaičiukus!

Pasiūlymų prisijungti prie tinklinio marketingo susilaukiau ne kartą ir ne du... Bet vis kažkas neduodavo ramybės, tai investicijos, tai pradiniai mokesčiai, privalomi užsakymai ar dar kažkokia nepagrįsta prievolė daryti tai, ko tikrai nenoriu ir net nesiruošiu! Niekada nesupratau, kodėl turiu išvis investuoti perkant kažkokius mandrus produktus, kurių net sudėties nesuprantu... Kad ir kaip bebūtų, susiklosčiusi situacija ir karantinas pasuko mane patikėti tinklinio marketingo galimybėmis ir pabandyti dar kartą! 


Susigundžiau pabandyti, nes kompanija atitiko mano lūkesčius:

🎈 Jokių piniginių investicijų, narysčių mokesčių, privalomų užsakymų ar neaiškių mokėjimų...

🎈 Laisvė rinktis - kada daryti užsakymus, už kokią sumą daryti užsakymą, ką užsisakyti... Pirkti ir parduoti? Kurti savo komandą ir uždirbti... Ar tiesiog gauti produktus iki 40% pigiau...

🎈 Aš vietoje nestoviu, juolabiau ir mano gyvenimas... Faktas, jog gali dirbti iš bet kurio pasaulio kampelio sužavėjo iki negaliu!

🎈 Visi mokymai ir informacija yra padėti ant auksinės lėkštutės... Kolektyvas - super! Ko paklausi - visada atsakys... O labiausiai džiaugiuosi, jog šios kompanijos dėka atradau ne tik man patinkančius produktus, tačiau ir nuostabią bičiulę, kuri pakenčia visus mano kvailus klausimus, visus pakilimus ir nuosmūkius, kuri palaiko, supranta ir būdama mano rėmėja neverčia manęs daryti kažko per prievartą ir neatakuoja žinutėmis klausinėdama ar padariau užsakymą, už kokią sumą ir t.t...


Deimantė yra priežastis kodėl atsidūriau Essens kompanijoje... Jei ne jos malonus bendravimas, kantrybė viską aiškinant ir atsakant į kiekvieną iškilusį klausimą - tikriausiai negalėčiau pasidžiaugti, jog aš galiu įsivaizduoti (ir įgyvendinti), kad tinklinis marketingas yra perspektyvi ateities darbo vieta... Kaip ji ir pati sako, kad kurį laiką domėjosi darbo internetu galimybėmis, sekė įvairius pasiūlymus socialinėje medijoje ir susilaukus įvairių pasiūlymų pasirinko dirbti būtent su Essens, o ne kita kompanija... Kodėl? Dėl tų pačių priežaščių - nėra jokių pradinių, investicijų, startinių paketų, kuriuos būtina įsigyti norint pradėti dirbti, visi mokymai yra nemokami bei visapusiška pagalba iš jos rėmėjos ir kitų komandos narių žengiant pirmuosius žingsnius... Jai patiko dosnus marketingo planas, galimybė kurti savo komandą ir užsidirbti nieko neplatinant!

Nė akimirkos nepagalvojusi, jog čia yra apgaulė ar kažkokia afera, Deimantė sėkmingai dirba apie 5 mėnesius ir siekia vis daugiau ne tik kildama marketingo laipteliais aukštyn, bet ir kurdama savo komandą! Tiesa, pradžioje įvairios mintys, kad nepasiseks, nepavyks aplankė ir ją, tačiau faktas, kad Essens kompanijoje nėra jokių įsipareigojimų privertė susimąstyti 'o ką aš prarasiu?' O po to - nė minutės gailesčio dėl pasirinkimų ir skirto laiko šiai kompanijai. Ne tik pamilusi siūlomus produktus, bet ir darbo komandą, kuri motyvuoja ir yra pasiruošusi visada padėti, šiai akimirkai ji negali įžvelgti jokių sunkumų ar nesklandumų...  Informacija aiškiai pateikta, siuntos ateina laiku, niekada nesu pasigedusi kokio nors produkto, - teigia ji.


Tai tėra tik mažas lašas jūroje kuriuo pasidalinau... Daugiau istorijų ir pačių įrašų apie tinklinį marketingą dar tikrai bus ir ne vienas! Pažadu dalintis savo kelione marketingo laipteliais aukštyn (tikėkimės kopti žemyn neteks... 🤣) !!! 


Sudėliojant visus taškus į vietas... Sunku patikėti, bet tikrai ne visi darbai leidžia rinktis tokią laisvę, kurti savo ateitį ir siekti geresnių rezultatų kaip tik darbas iš namų - ir nesvarbu koks jis bebūtų! Jei domina galimybės dirbti tinkliniame marketinge rašykite, komentuokite ir drąsiai klauskite ! Jei tai atrodo visiškas kosmosas ir išplautų smegenų biznis - tai visiškai normalu ir aš jus suprantu ! Tačiau nenustokite tobulėti ir ieškoti alternatyvų... Linkiu visiems užsidegti noru gyventi geriau ir dirbti sau, o ne kitam !


Rašyti komentarą

Instagram