SOCIAL MEDIA

Puiki vieta priešpiečiams

2020/08/10

Galbūt šis pranešimas yra ne apie tai, kokia smagi ir dėmesio verta ši vieta, nes ir pati suprantu, jog daugeliui gali ir nepavykti vis dėl to čia apsilankyti... Tad trumpai norėčiau papasakoti ne kiek apie maistą ar patį restoraną, tačiau aptarnavimo sistemą, tokiais įdomiais laikais, kuri visai neblogai veikia... Na, o jei taip visai netyčia atsidursite čia! Nepasididžiuokit ir parašykit, būtinai susitiksim!


Sekmadienio popietę susirinkau manatkes į ridikulį, nusipiešiau veidą ir išėjau atsigert kavutės su Silvija, ale pasižmonėt, linksmas faktas, jog kavos taip ir negėrėm, bet ne tame esmė! Juk tikrai smagiai praleidome laiką ir paplepėjom!


Vos tik iėjus į kavinę kelią blokavo didelis rašomas stalas ant kurio buvo paliktas skambutis... Juo paskambinus iškart prisistatė aptarnaujantis personalas. Mergina buvo labai miela, paprašė mūsų asmeninių detalių (telefono numeris, adresas, vardas, pavardė) ir viską mandagiai su didžiausia šypsena papasakojo. Pagrindinės taisyklės, kuriomis vadovaujasi The Tower Gastro Pub buvo štai tokios:

* Vienos krypties judėjimas. Tai reiškia, jei ėjai viena kryptimi, ta pačia nebegali grįžti... Taip sakant prieš eismą nepavažiuosi... Tad žmonės, kurie sėdėjo lauke, o tarp jų ir mes, prispaudus reikalui pasysioti, buvo priversti eiti per galinį išėjimą, palei gatvę, ir įeiti vėl per pagrindinį įėjimą, į tualetą ir tada vėl į lauką... Na kaip ir sakiau - viena kryptis. 

* Viskas yra užsakoma telefonu. Tad laukti padavėjos, kuri ateis paimti užsakymą yra laiko švaistymas... Ant kiekvieno staliuko galite rasti barkodą, kurį nuskanavus būsite nukreiptas į užsakymo svetainę. Gerai tai, jog viskas yra išmanu, atrodo naujoviškai, tačiau nepatiko tai, jog nėra išsamesnių paaiškinimų... Norėjau užsisakyti salotų pietums, kažko gaivaus saulėtai sekmadienio popietei, tačiau viskas ką geriausiu atveju radau, tai buvo maža salotų porcija. Padavėjos aplinkui irgi nėra, tad nei kaip paklaust, nei kaip padavėja pasigaut...

* Visi mokėjimai atliekami bankiniu pavedimu. Linksmoji dalis... Net krūtinė iš pykčio apžėlė, nes sumokėti bandžiau net tris kartus! Pasirodo... Jog banko kortelės adresas turi sutapti su adresu, kurį nurodei, kad gyveni. Mano situacijoja buvo tokia, jog gyvenu vienur, tačiau kortelė registruota kitur.. bus spyris į užpakaliuką nueit į banką ir pasikeist adresą, tad ateity išvengsiu tokių nesklandumų. 

* Aptarnaujantis personalas. Merginos kaukių nedėvi, tačiau puikiai laikosi saugaus atstumo nuo klientų. Užsakymus pateikia ant padėklų nuo kurių reikia viską pačiam susirinkti. Maloniai bendrauja, bei labai gražiai šypsosi! Mums besėdint ir bepliurpiant kelis katus matėm kaip dezinfekuoja ir laiptų turėklus, kas labai aktualu ir svarbu, kuomet tokios negandos sklando aplinkui.

* Meniu... Toks įdomus... Viskas supakuota ir paruošta išsinešimui... Daug nieko neprisisakėm, vis dėl to ne pavalgyt atėjom, o tiesiog pasižmonėt ir papliurpt su lengvais priešpiečiais... Tad pasidalinom maža porcija salotų su fritkėm. Kas liečia aplamai visą meniu, tai pamenu, jog jis buvo tikrai didesnis, su daugiau pasirinkimų... O dabar toks mažytis, suvaržytas... Kas liečia gėrimus - pasirinkimas išvis mažas, nėra jokio nealkoholinio alaus ar kokteilių...Viskas labai supaprastinta, tačiau gal tai jau seniau reikėjo padaryti?

* Sąskaita. Jau minėjau, kad visi apmokėjimai vyksta bankiniu pavedimu, tačiau sąskaitos kopiją, lyg virtualų čekutį gauni tiesiai į el. paštą. Visai įdomu tokios technologijos!

Man labai įdomu!!! Pasidalinkite kaip pasikeitė aptarnavimas ir visa restoranų sistema jūsų nuomone!


P.S. noriu priminti visiems gyvenantiems JK, jog vyksta akcija atrakcija 'eat out and help out', o tai reiškia, jog viso rugpjūčio mėnesį pirmadieniais, antradieniais ir trečiadieniais yra taikomos nuolaidėlės restoranuose, kavinukėse ir kitose maitinimo įstaigose. Nuolaidos iki 50% yra taikomos maistui ir nealkoholiniams gėrimams!

Rašyti komentarą

Instagram