SOCIAL MEDIA

Paprasta procedūra namuose, mūsų mylimoms pėdutėms

2020/08/14


Kas dirba ilgas pamainas ant kojų tikrai mane puikiai supras, kuomet prisėdi ir nesupranti ar čia gerai, ar čia blogai, kai nebejauti savo pirštų galiukų pėdose... Tad šiandien noriu pakalbėti būtent apie tai, kaip man pavyksta prikelti savo kojytes po ilgos pamainos restorane, bėgiojant lyg vištytei be galvos.

Didžiausia paslaptis slypi ne visoje procedūroje kurią atlieku, tačiau produktų, kuriuos naudoju sudėtyje! Tad labai viliuosi, jog atrasite kažką panašaus ir jums puikiai tarnaujančio! 

Taip jau nutiko, kad atsisakiau vaistų, tiesiog nebenoriu gerti paracetamolio ir kitų piliulų nuo kiekvieno pirstelėjimo, tad gyvenimą pasilengvinu įvairiais, liaudiškais dalykėliais ir vienas iš jų yra pipirmėtė! Apie jos naudą papasakoti prireiktų kito straipsnio, kuris ateity tikrai bus, tačiau trumpai kalbant apie išorinį naudojimą, mentolis esantis šiame augale sumažina skausmo pojūtį, suteikia šalčio jausmą, apramina, todėl dažnai galima rasti įvairių kremų, bei medikamentinių tepalų sudėtyse, kurie malšina raumens skausmą.

Kadangi nesu profesionalė ir toli gražu tokia savęs nelaikau, kviečiu pasidaryti SPA namų sąlygomis ir pamaloninti savo pėdutes! Produktai, kuriuos naudoju ir jums parodysiu, sudėtyje turi pipirmėtės ir arbatmedžio aliejaus!

1. Į vonelę, bliūdą ar vonią (juk SPA tai namų sąlygom, tad įjunkit vaizduotę ir naudokit tai ką turit) įsipilame karšto vandens, kuris galėtų ištirpinti druską. Nors ji ir visai nėra būtina, tačiau kiekvienas šoka taip kaip moka! Tad kojytes pamirkome šiek tiek, parelaksuojam ir pasilenkiam prie darbo...
2. Laikas šveitikliui! Dažniausiai šveitikliai būna skirtingo ruplėtumo, tad žiūrėkite, jog jis būtų skirtas pėdoms, jei tokio neturite - galite naudoti ir viso kūno šveitiklį, na o jei ir tokio neturite - nenusiminkite, čia puikiai pasitarnaus rytinės kavos tirščiai! Variantas ne iš gerųjų, tačiau reikia kažkaip suktis iš padėties... Dabar trumpai apie šveitiklio naudą - pašalina visus negyvus odos likučius, kuriuos puikiai nešiojate ant pėdų, net jei ir plaunate jas dažniau negu reikia. Po šveitiklio oda liks švelni ir tolygi... Tad nepamirškite skirti įpatingo dėmesio kulnams, bei storesnės odos vietoms!
3. Pamirkyta ir nušveista pėdų oda turėtų būti švelnut švelnutėlė... Tačiau jei turite problemų su kulnais (suskilinėjusi, sausa, stora oda) dabar yra būtent ta akimirka, kuomet juos galite pašveisti su dilde, tačiau nepersistenkite per daug, kad nevaikščiotumėt kaip išprievartautos varlės.
4. Kojytės nušveistos, kulnai nudildžiuoti... Metas ištraukti jas iš vandenuko, nusausinti ir užsidėti kaukę. Kad ir kokią kaukę benaudosite, jos visos turi vieną ir tą pačią savybę - pamaitinti! Tad lengvais masažiniais judesiukais įtrinkite kaukę į pėdas ir palikite apie 10 minučių... Vos tik įtrynėte kaukę, turite kelis pasirinkimus: užsidėdi medvilnines kojinytes ir leisti kaukei susigerti ARBA įvynioti pėdutes į maistinę plėvelę 'pamarinuoti' jas ten...Vienu ar kitu atveju, pėdos pasiliks švelnios, glotnios ir tikrai pamaitintos... Svarbu, jog kaukė pabūtų ten bent 10 minučių!
5. Kadangi jau visas Facebook naujienas patikrinote ir sąžiningai atsėdėjote tą laiką, metas kojines ar maistinę plėvelę (kad ir ką benaudojote) nusiimti ir pėdas nusausinti, tačiau jokiu būdu neplaukite! Vandens mums čia mažiausiai dabar reikia... Paimkite rankšluostuką ir švelniais prisilietimais nuvalykite kaukės likučius, tačiau net ir palikus šiek tiek produkto ant pėdų, pasaulis suktis tikrai nesustos ir jokios bėdos tame nematau...
6. Vos tik pėdutės bus apvalytos, metas įtrinti kremą ar losjoną, kuris dar kartelį  jus palepins pamaitindamas odą ir užbaigs šios procedūros ritualą...

Tad štai, keli paprasti žingsneliai laimingų pėdų link! Norint laimės stulpelį pakelti dar aukščiau, rekomenduoju:

* Naudokite tos pačio linijos produktus, nes jie yra sukurti specialiai tam, jog sąveikautų vienas su kitu.
* Prieš perkant produktus, skaitykite sudėtis! Pavargusioms kojoms atstatyti tikrai nuoširdžiai rekomenduoju produktus, kurie turi pipirmėtės sudėtyje - nerealiai atšaldo ir apramina. Pamiršite visus medikamentus, kurie turi paracetamolio ir kitų vaistukų, be kurių galite apsieiti ir jūs.
* Visus žingsnelius darykite tik kartą per savaitę, nes darant tą kiekvieną dieną kaip poterius - nusišveisit kojas, o po to sakysit, kad primokiau nesąmonių... Kiekvienai dienai puikiai užtektų pėdas tiesiog pamaitinti, ypatingai kulnus... Kas antrai / trečiai dienai - nušveisti, o kas trečiai / ketvirtai užsidėti kaukę.

Mylėti save dar niekada nebuvo taip lengva! Tai tik mažas 30 - 45 min (priklausomai nuo to, kaip ilgai masažuosite) ritualas, kuris atneš nuostabių rezultatų.

Šiuos produktus pirkau Salon Services fizinėje parduotuvėje, Škotijoje... Tačiau jų internetinėje parduotuvėje radau pilną rinkinuką (spausti), kuris galbūt domins ir jus, nes yra galimybė užsisakyti prekes internetu. Tačiau darant procedūras tik sau ir namuose, niekuomet nepajaučiau poreikio, nusipirkti pilną komplektą. 

Galbūt jūs jau atradote savo favoritus pėdoms palepinti ir galite jais pasidalinti komentaruose? Nieko amžino nėra, tad produktai greitai baigsis ir norisi išbandyti kažką naujo, tad laukiu rekomendacijų!

2 komentarai :

Instagram