SOCIAL MEDIA

Nedarykite problemų ten, kur jų nėra

2020/08/17

Šiandien tokie gražūs apmąstymai atėjo po vakarykščių įvykių, jog nusprendžiau jais pasidalinti ir su jumis. Galbūt atrasite save, galbūt kažko išmoksite, o galbūt numosite ranka į mano naivumą ir paprastą suvokimą apie šį gyvenimą.

Esu mergina, moteris... Mylinti ir mylima... Kitokia niekada ir nebuvau, visuomet kažką mylėjau, visuomet kažkas mylėjo ir mane (arba bent jau aš taip galvoju). Kad ir kaip bebūtų meilė kitam visada prasidėdavo nuo meilės sau, o su metais atėjo ir suvokimas, kad mylėti kitą žmogų, tai mylėti save. Ir nieko savanaudiško tame nematau. 

Mano meilė kaip kokio kopūsto galva - kiekvienam po lapą. Trapi ir greitai išdalinama, tačiau džiaugiuosi atradusi žmogų, kuris rūpinasi mano sodu ir neleidžia tiems kopūstams nuvysti. Taip ir auga ta meilė visiems ir tuo pačiu sau. 

Jog būtų aiškiau ko aš čia tais žodžiais viduriuoju, papasakosiu kas nutiko ir kodėl čia taip skraidau lyg būčiau drugelių prisivalgius. 

Kurį laiką mėčiau užuominas, jog norėčiau gauti gėlių - jokios reakcijos... Vėliau galvoju pasakysiu tiesiai šviesiai, kad noriu gėlių - jokios reakcijos... Na, atsirado man toks poreikis, noriu, reikia ir ką tu man dabar į tai? Po kelių savaičių ignoravimo į šias mano užgaidas pradėjau galvoti, kad blemba, gal aš kažką ne taip darau? Kad ir kaip bebūtų, nieko neprimasčiau apart to, kad palikt žmogų ramybėj, pasikostiumuot ir nueit nusipirkti gėlių. Bet prieš tai, padirbėjau iš peties, juk reikia nusipelnyti tokio apdovanojimo! Tad nuo ryto šveičiau visus namų kampus, nes žinojau, kad manęs laukia gėlytės... Nuėjus į parduotuvę, išsirinkau pačias gražiausias gėles iš visų, grįžus namo pamerkiau jas į vandenį ir parašiau žinutę 'ačiū labai, tu geriausias!!!' Kodėl? Nes pirkau gėles iš bendro biudžeto skirto mūsų abiejų poreikiams tenkinti... Kad ir kaip bebūtų, panos, nedarykite problemų ten, kur jų nėra... Aš tokia laiminga su tomis gėlėmis miegamajame, kad net nemoku apsakyti... O kuomet jis grįžo namo, džiaugėsi kartu su manimi ir tepasakė, kad yra laimingas, jog radau gėles, kurios man patinka. Nu ir ką? Nu ir nieko!

Atmerkit akis, supraskit... Vyras ne arklys ir ne darbinis asilas, džiaukitės, kad išvis skiria laiko, o gėlės tėra menka smulkmena glostanti tik jūsų širdelę, tad būkite paprastos, žavios ir nuolankios, protingos moterys, nusipirkite kvietkų pačios ir nulipkite vyrams nuo sprandų! Rašyti komentarą

Instagram