SOCIAL MEDIA

Mano mėgstamiausias blakstienų tušas

2020/08/07

Prieš kelias dienas gavau siuntinuką, kurio taip ilgai laukiau! Todėl nekantrauju pasidalinti savo patirtimi ir su jumis! Pažadu, jog bus ir daugiau tokio pobūdžio įrašų, nes turiu begalę dalykų, kuriuos noriu apžvelgti, tačiau šiandien ateinu pas jus su blakstienų tušo apžvalga!

★ Graži, paprasta ir labai skoninga pakuotė! Nereikia vargti su apsauginėm plėvelėm, kuriose tušai kartais būna įpakuoti... O labiausiai patiko tai, jog nėra jokio lipnaus barkodo, kurį nuklijavus ant buteliuko liktų klijų!
★ Produktas yra absolučiai draugiškas gyvūnams, tad puikiai tinka veganams! Taip pat, sudėtyje nėra parabenų!
★ 9 ml absolučiai nuostabaus gėrio, kurie galioja 6 mėnesius nuo atidarymo dienos.
★ Šepetėlis su kuriuo itin paprasta dirbti, nepalieka jokių neaiškų gumulėlių ir nesuklijuoja blakstienų.
★ Puikiai tinka, tiek natūralaus grožio mėgėjoms, tiek didelių lūkesčių turinčioms damoms. Vienas sluoksnis puikiai paryškina naturalų grožį, o dedant daugiau - išgaunamas puikus tamsių, tankių, ilgų blakstienų efektas!
★ Visą dieną puikiai atlieka savo funkciją ir nuo blakstienų nekrenta palikdamas 'pandos efektą', tad su juodais ratilais aplink akis tikrai nevaikščiosite...

Kodėl aš pamilau šį tušą iš pirmo žvilgsnio?
Paprasčiausiai turiu labai jautrias akis... Tušą mėgstu tepti prie pat vandens linijos, ko pasekoje, produkto kartais patenka ir ten... Na nebūčiau aš... Kad ir kaip bebūtų, šitas produktas irgi ne išimtis! Tepiau prie pat vandens linijos ir nesusilaukiau jokios reakcijos... Akytės nė kiek neparaudo ir nė trupučio nepanižo, net neapsiašarojau! O dar kai visą dieną atlaikė ir nė kiek nenutrupėjo... Širdelėj paliko gerą jausmą, jog pinigų į balą neišmečiau.

Kur galėčiau įsigyti?
Elektroninėje parduotuvėje, apie kurią ateity bus ir daugiau įrašų, tad nepamirškite pasekti Story Taimo tinklaraščio Facebook platformoje ir apie viską sužinoti pirmi!

Kokia kaina?
18,20 svarų arba eurų klientams, tačiau yra galimybių įsigyti pigiau apie kurias parašysiu kitą kartą!

Spalva: tamsiai juoda.


Užteptas TIK 1 sluoksnis produkto, tad skirtumą galite puikiai matyti ir įsivaizduoti kaip blakstienos gali atrodyti po kelių sluoksnių. P.S. nuotrauka visai neretušuota ir be jokių efektų, tad prašome nekreipti dėmesio į mano GUCCI maišelius po akim...
Rašyti komentarą

Instagram