SOCIAL MEDIA

Mano gimtadienio noras

2020/08/10

Esu iš tų paprastų ir praktiškų žmonių, visada sugebančių džiaugtis mažais, galbūt kažkam ir nesuprantamais dalykais...Todėl, kai prieš kelias dienas susidūriau su tokia įdomia situacija apie kurią tuoj papasakosiu, pradėjau galvoti, kad kažkas negerai su manim... Ko pasekoje ir fiksuoju, tokius linksmus, kasdeninius prisiminimus, dienoraščio skiltyje kad ir pati galėčiau prisiminti, o galbūt ir jūs man pasakytumėte ar čia aš užgeidų princesė ar čia viskas normaliai.

Tad pradėkim nuo to, jog man, kaip ir kiekvienai paprastai mirtingąjai moteriškei, aktuali namų ruoša... Dauguma buitinių dalykų krenta ant mano pečių, tad palengvinti visų gyvenimus, o ypač mano - gimtadienio proga užsiprašiau lyginimo lentos... Ir tai ne kažkokios stebuklingos!!! Tačiau tos didesnės, išlankstomos, paprastos lyginimo lentos. Juk ne karvę kainuoja! Galėčiau kaip ir pati nusipirkti... Bet dabar tempti per visą kaimą tą lyginimo lentą rankose nuo parduotuvės iki namų - ne ačiū... Aš geriau savo karūną pasitaisysiu. 

Kad suprastumėt viską dar geriau, papasakosiu kaip viskas buvo:

- Mano gimtadienis jau kitą mėnesį, kaip greitai, ar nupirkai man gimtadienio dovaną? - pasižiūrėjau, kad jo veidas toks pasimetęs, juk ne kiekvieną dieną įžulių klausimų susilaukia žmogus... Tai lyg ir pirko, lyg ir ne, dvejoja pats pasimetęs tarp atsakymų, - klausykis, galiu tavęs paprašyt kai ko savo gimtadieniui? - kilstelėjau antakį taip ir nesulaukus normalaus atsakymo.
- Na, gali... Ir ko gi tu nori? - toks lengvas sumišimas, kad dabar tai  kiaulė užsimanys bananų pavalgyt.
- Man paprastą, didelę lyginimo lentą, prašau padovanoti, - labai rimtu veidu pasakiau aš, o jis tuo tarpu pradėjo juoktis...

Nu tai dabar jūs man pasakykit ir kas čia tokio juokingo? Nejaugi čia mano kasdienybė tokia linksma, ar čia negražu užsiprašyti kažko gimtadieniui ar čia kas dabar? Kuomet kalbėjom su bendradarbėm, tai sakė, kad normalūs žmonės lyginimo lentos neprašo gimtadieniui, nu bet palaukit... Aš normali niekada ir nebuvau...


Rašyti komentarą

Instagram