SOCIAL MEDIA

Ką manau apie skystus, matinius lūpdažius

2020/08/12


Skystus matinius lūpdažius atradau dar gyvendama Lietuvoje! Tai mano ilgametė paslaptis į nepriekaištingą lūpų spalvą ilgų pasisėdėjimų metu... Kiek teko bandyti - nė vienu iš jų nebuvau nusivylusi... Kokybė ir kainos santykis visuomet prieinami ir jokių problemų nekelia! Tad jei, dar taip visai netyčia, nėra tekę išbandyti skysto lūpdažio - tikrai rekomenduoju, o šiandien dalinuosi vieno iš jų apžvalga!

Kaip mano Mamytė pasakytų 'labai jau lavoniškom spalvom dažaisi', na bet man labai patinka neutralios, žemės spalvos ant lūpų, ypatingai, jei akys gerokai išryškintos... Na ir žinoma - atvirkščiai, tačiau tai tik mano nuomonė ir dažymosi įpročiai!

★ Paprastas įpakavimas, kuris nekelia jokių nesusipratimų ir devynių prakaitų nereikalauja norint atidaryti pakuotę.

★ Sudėtyje yra vitamino E ir avokado aliejaus, kurie apsaugo nuo lipnių ar išdžiuvusių lūpų efekto!

★ Atrodo, jog būtent šis produktas, išlieka visą amžinybę! Taigi, trumpai papasakosiu kas nutiko... Pasidažiau lūpas, išėjau pasižmonėti, viskas tvarkoj... O kai reikėjo nusivalyti - linksmybės prasidėjo... Tad pamoka ateičiai... Produktas aplikuojamas labai mažais kiekiais ir tikrai ne per visą lūpą kaip kad aš gudrutė padariau!!! Po to karto, šį lūpdažį tepu į lūpų vidurį ir paskirstau spalvą su teptuku, ko pasekoje gaunasi nerealus efektas!

★Prie to pačio, nusipirkau ir lūpų pieštuką, praleiskime tą faktą, jog nepataikiau šiek tiek su spalva, bet nieko tokio! Kitą kartą atidžiau užsakymą darysiu ir tiek žinių...

★ Produktas yra draugiškas aplinkai ir gyvūnams, puikiai tinka veganams. Asmeniškai man, kvepia šokoladu ir puikiai išsilaiko visą dieną bei greitai džiūsta!

★Aplikatorius puikiai dirba savo darbą, tačiau po linksmų nuotykių, jog nebuvo taip lengva jo nusivalyti, pradėjau naudoti teptuką iš savo makiažo šepetėlių kolekcijos. Tačiau tai visai nebūtina, jei turite galvą ant pečių, o ne kopūstą!


Kur galėčiau įsigyti?
Lūpų pieštuką ir lūpdažį galite įsigyti elektroninėje parduotuvėje, apie kurią ateity bus ir daugiau įrašų, tad nepamirškite pasekti Story Taimo tinklaraščio Facebook platformoje ir apie viską sužinoti pirmi!

Kokia kaina?
16,10 svarų arba eurų už lūpdažį ir 6 svarai arba eurai už lūpų pieštuką klientams, tačiau yra galimybių įsigyti pigiau apie kurias parašysiu kitą kartą!

Lūpdažio spalva: 01 Rosewood
Lūpų pieštuko spalva: 01 Rouge

P.S. jau greitai galėsite pamatyti nuotrauką su pilnu makiažu naudojant šiuos produktus, likite kartu su Story Taimu!!!


Galite matyti, kad spalvos skiriasi, tačiau tai tėra mano kaltė, reikėjo produktus pasirinkti ne pagal spalvos numeriuką, tačiau pagal spalvos pavadinimą. Na, bet čia pamoka man į ateity ir jums!

4 komentarai :

 1. Atsakymai
  1. Jeigu viskas pagal planą - išduosiu paslaptį - artėja konkursas, tad bus galimybė laimėti ir išbandyti!!!

   Panaikinti
 2. viskas čiki piki labai informatyvus straipsniukas, tik pasiilgau produkto nuotraukos ant jūsų pačios veido :P

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Kaip smagu, ačiū už komentarą! O nuotrauka su produktu ir pilnu makiažu - jau greitai :)

   Panaikinti

Instagram