SOCIAL MEDIA

10 idėjų, kaip praleisti laiką kartu

2020/08/05

Atrodo, kad jau viską išbandėte ir nėra nieko ką galėtumėte nuveikti kartu... Netflixas ir tas jau pražiūrėtas, seniausiai nebeįdomus. Bet palauk! Turiu šiek tiek idėjų, kurias verta išbandyti. Drįstu manyti, jog tai visai gali patikti tiek tau, tiek tavo antrai pusei! 


❤ PASIDARYKITE SĄRAŠIUKĄ, KĄ NORĖTUMĖTE NUVEIKTI. Tai smagi pramoga leidžiant laiką kartu! Pradėkite nuo paprastų dalykų, tokių kaip „duoti bučkį“, tada pateikite išsamią informaciją - kada, kur ir pan. ... Įjunkite fantaziją ir paimkite rašiklį ... Parašykite viską viename lape ar ant skirtingų popieriaus lapų ir laikykite vienoje vietoje... Kai pasidarys ir vėl nuobodu - pasižvalgyk. Na, o jei jums neįdomūs tokie veiklų sąrašai, pabandykite parašyti dalykus, kuriuos norėtumėte padaryti prieš pakratant kojas. Galėtumėte sudaryti tą patį sąrašą ar du skirtingus, tada palyginti ir pasikalbėti, galbūt tokiu būdu surasite ir daugiau bendrų tikslų, kas žino... Beje! ... Jei jums tai neatrodo įdomu a nei kiek, pabandykite sudaryti pasimatymų sąrašą su vietų pavadinimais ar veiksmais, ką ten galėtumėte nuveikti.
❤ PARAŠYKITE MEILĖS LAIŠKĄ VIENAS KITAM. Na, nepradėkite vemti vaivorykštėsmis nuo tokios romantikos. Juk visada yra kažkas malonaus, ką galite pasakyti vienas kitam ar vienas apie kitą, o gal priešingai - kur reikėtų patobulėti. Tačiau tokia bendravimo forma gali padėti suprasti vienas kitą ir nutiesti geresnius kelius į širdį. Vyrukams tai atrodys visai nekaip ir neskoningai, bet leiskite man kai ką pasakyti - jei norite ir galite padovanoti šypseną savo merginai, paimkite tą popieriaus lapą ir parašykite jai ką nors malonaus. Juk ji nori žinoti, kad yra tau svarbi!
❤ IŠSIKEPKITE VAKARIENĘ KARTU. Skamba nuobodžiai kaip nežinau kas, nes tai yra būtent ta pareiga, ką jūs darėte ar vis dar darote... Bet! Ar kada pagalvojote, kad galite mesti sau iššūkį? Tiesiog pagaminkite namuose tą gražų patiekalą, kurį jums patinka pasiimti su savimi iš tos greito maisto kavinukės, esančios ant kampo... Arba ieškokite naujų receptų... Gal pabandykite pasigaminti įvairių rūšių popkornų ir įsijunkite filmą... Išbandykite tai, ko niekada nekepėte, tokios patirtys suartina žmones!
❤ PASIGRAŽINKITE NAMUS. Įjunkite savo smegenis ir žinoma - „YouTube“, kurioje rasite daugybe vaizdo įrašų ir lengvų paaiškinimų, kaip pasidaryti dekoracijas, kaip pakeisti baldus ar net visą kambario dizainą su mažu biudžetu... Galite užsisakyti dėlionę ar dažymą skaičiais - vėliau rėmelį ir pritaikyti savo namų interjere. Taip pat nepamirškite patikrinti „Pinterest“, toje platformoje rasite daugybe idėjų ką lengvai galėsite pasidaryti patys. Tačiau nepamirškim ir  „Facebook“, kuris daro puikų darbą su grupėmis, kuriose gausu idėjų... Kai kuriose grupėse galite nusiųsti nuotrauką su vieta, kurią norite pakeisti, ir laukti komentarų. Žmonės mielai padeda, dalijasi nuomonėmis ir duoda patarimus!
IŠMOKITE KĄ NORS NAUJO. Internetas yra nuostabus, kai ieškome ką galėtume išmokti... Paieškokite kursų internete arba „Youtube“platformoje, ko galėtumėte išmokti kartu... Gal yra slaptų pomėgių, kurių taip ir nežinote, kad turite... Netgi internetinės paskaitos, skirtos santykiams gerinti, gali padėti daug sužinoti vienas apie kitą. Jei jau turite laisvo laiko, tad nebūkite tingūs ir pagooglinkite. 
PASIGAMINKITE ŽAIDIMĄ. Tai kažkas gražaus, ypatingo ir puikiai tinka jums dviem... Pagalvokite apie temą, kokį žaidimą norėtumėte sukurti, kokia niša tai galėtų būti... Ar tai stalo žaidimas, ar kortų žaidimas... Leiskite jūsų fantazijai padaryti visus darbus. Atsipalaiduokte ir pamatysite kaip galvoje nulis minčių lietus. Tik nepamirškite visas mintis susirašyti, net ir tas, kas gali pasirodyti kvailai. Jei galite apie tai svajoti, patikėkite manimi, galite tai ir padaryti... Jei jau nusprendėte sukurti žaidimą, esu tikra, kad jis bus nuostabus, nepakartojamas ir smagus žaisti!
 SUPLANUOKITE DVIGUBĄ PASIMATYMĄ. Susiraskite kitą auką [porą] ir pajudinkite užpakaliuką, jog padarytumėte ką nors daugiau ir įdomiau... Suorganizuokite vyno vakarą ar filmų maratoną... Darykite ką nors gražaus... Jei ta pora gyvena panašiu gyvenimoritmu kaip ir jūs, tuomet neturiu nė menkiausios abejonės, jog sugalvosite ką nuveikti kartu. Kas žino, galbūt tai gali atnešti jums nuostabią draugystę ar nedidelę kelionę savaitgaliui.
PAKEISKITE BALDŲ POZICIJĄ NAMUOSE. Jums neatrodo, kad kartais reikia ką nors pakeisti? Jei viską jau pakeitėte, išskyrus partnerį... Na, ką galiu pasakyti... Šauniai padirbėjote! Tačiau noriu paminėti, jog jauki atmosfera gali suteikti daugiau laimės į tavam gyvenime... Akivaizdu, kad tai jums nieko nekainuos, o tik keli paprasti ir mieli pokyčiai - kodėl gi ne? 
IŠEIKITE ILGAM PASIVAIKŠČIOJIMUI. Tai labai naudinga, jei norite išsivalyti savo mintis, išsikelti savo, kaip poros, tikslus, atsigaivinti grynu oru ir judėti toliau. Jei nežinote, kur eiti savo vietovėje ir daugiau / mažiau viską aplankėte... Nesijaudinkite - atsisiųskite "Geocachingprogramą į savo telefoną ir pasileiskite kartu į lobių medžioklę... Žinoma, nepamirškite užkandžių ir daug vandenuko. Aš galiu pasakyti, kad laikas skris, pakeliui bus daug dalykų, apie kuriuos galima pakalbėti, ir tai laikas, kurio neiššvaistysite.
PASILINKSMINKITE! Aišku, aš nekalbu apie išdaigas vienas kitam... Na, galbūt, tačiau tik truputį! Bet tai neturi nieko bendra su manimi... Aš tiesiog dalinuosi idėjomis! Taigi ... Grįžtant prie temos - smagiai praleiskit laiką. Padarykite keletą iššūkių skirtų poroms, juk jų pilnas internetas... Būkite žaismingi, niekas jūsų nemato - kurkite gražius ir juokingus prisiminimus kartu!

Šiandienai tiek! Tikiuosi, kad jums patiko ir idėjos laukia, kol bus įgyvendintos! Taip pat nepamirškite komentarų skiltyje pasidalyti jūsų mėgstama veikla kartu. Ačiū iš anksto!Rašyti komentarą

Instagram